Çankaya Asansörlü Nakliyat

Çankaya evden eve nakliyat firması olarak Uzun yıllardır Ankara Çankaya bölge halkı başta olmak üzere Ankara ilçelerinde aktif olarak hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana ilkelerimizden taviz vermeden çalışmaya devam ediyoruz. Şehir içi, şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra parça eşya taşımacılığı ve büro iş yeri malzeme taşımacılığı hizmetleri de vermekteyiz.

Çankaya nakliyat firması olarak tüm hizmetlerimiz birinci sınıftır. Nakliyat hizmetlerini kusursuz ve sorunsuz yapmaktayız. Çok güçlü ve sistematik çalışma ekibimizle şimdiye kadar aldığımız bütün işleri hakkıyla yaptık. Mutlu ettiğimiz müşteri kitlemizin reklamı ile bugün İstanbul Sarıyer halkının gönlünde taht kurduk.

Çankaya evden eve nakliye firması olarak hizmetlerimiz garantili ve sigortalıdır. Taşıma öncesinde tüm eşyaları sigortalayarak müşterilerimize ilk güvencemizi veriyoruz. Uzman taşıma ekibimiz asansör sistemi ile eşyanızı kısa sürede hasarsız bir şekilde taşır.

Çankaya nakliye firması olarak müşterilerimize verdiğimiz sözleri her zaman tuttuk. Hiçbir müşterimizi mağdur etmedik. Söz verdiğimiz günde ve saat aralığında işleri teslim ettik. Ev taşıma öncesi, taşıma sırasında ve taşıma sonrasında her zaman müşterilerimizin yanında yer aldık. Eşya yerleştirmesi kurulum ve montaj konusunda müşterilerimizden desteğimizi eksik etmedik.

Çankaya evden eve taşımacılık hizmetleri için Çankaya ofisimize uğrayabilir yada bize telefonla ulaşabilirsiniz. Nakliyat konusunda bizden fikir alabilirsiniz. Uygun fiyat teklifi alıp nakliyat hizmetlerinizi bize gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.