Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat başta okuyan öğrenciler olmak üzere, evini taşımak isteyen birçok kişinin zaman zaman ihtiyaç duyabileceği bir iştir. Özellikle öğrenciler sıklıkla ev değiştirdikleri için, bu işle birçok kez karşılaşmıştır. İlk bakışta kolay ve zahmetsiz bir işmiş gibi gözüken nakliyat işlemi, daha dikkatli bakıldığında ne kadar zor ve karmaşık işlemler bütününden oluştuğu anlaşılacaktır. Bu işlemler ambalajlamadan, taşımaya ve yerleştirmeye kadar geniş bir çerçeveyi kapsamaktadır. Belki bir evden eve nakliye firmasına para vermek istemeyerek, kendi eşyalarınızı kendi oluşturacağınız imkanlarla taşımak isteyebilirsiniz, bu elbette anlaşılabilir bir şeydir ve hatta yapılması mümkündür de. Ancak nakliyat sırasında yapacağınız ufak bir hata ve eksik, nakliyat ücretinden kar edeceğim derken, daha büyük zararlara uğramanıza neden olabilecektir.

İşte tüm bu sıkıntıları yaşamayasınız ve eşyalarınız, işleme başlandığı gibi zarar görmeden sağlıklı bir şekilde taşınsın diye, sizlere tecrübemiz ve referanslarla destekleyeceğimiz güvenilirliğimiz ile hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Firmamız bir nakliye firmasıdır. Eşyalarınızı güvenle ve kaliteyle taşıyacağımız konusunda, sizlere garanti veriyoruz. Vermekte olduğumuz nakliyat hizmetinde sizlere sunduğumuz, imkanlar şöyledir:

  • Eşyalarınızın ambalajlanmadan yerleştirmeye kadar, tabi kalacağı tüm işlemler hakkında sizleri açıkça bilgilendiriyor, vereceğimiz referanslarla güven tazeliyoruz.
  • Sizi ve isteklerinizi dinliyor, eşyalarınızı, taşınacak yeri vb. durumları yerinde tespit ederek, bir ücretlendirme sunuyoruz. Buna göre de cevabınızı bekliyoruz. Sizi manipüle etmeye çalışmıyoruz.
  • Yıllardan bu yana gelen tecrübemize, hem sizin hem de firmamızın hak gaspına maruz kalmaması ve mağduriyetlerin yaşanmaması için, sizinle anlaştığımız koşul ve ücretlendirmelere dair karşılıklı sözleşme imzalıyoruz.
  • Kendi araçlarımız ve işinde uzman profesyonel ekiplerimizle, eşyalarınızı taşıyor. Emanet taşımacılık yapmıyoruz.
  • Ve en önemlisi eşyalarınızı nakliyat sigortası ile sigortalattırarak taşıma sırasında oluşabilecek maddi kayıpları, engelliyoruz.